صندلی آرایشگاهی, مبلمان و صندلی

آشنایی با انواع صندلی‌های آرایشگاهی

اهمیت انتخاب صندلی آرایشگاهی

تحقیقات نشان داده است که آرایشگری یکی ازشغلهای مهیج، پرطرفدار و شاد در دنیاست. درصنف آرایشگری تنوع محصولات از جمله صندلی آرایشگاهی بالاست، که این امر باعث شده طراحی و تولید این محصولات رقابتی باشد  و تاثیر بسزایی در کیفیت محصولات داشته باشد. برای راه اندازی یک سالن زیبا و مدرن بعد از طراحی دکوراسیون جذاب و کاربردی نیاز به تنوع صندلی برای ارائه خدمات بیشتر و حرفه ای‌تر است.

انواع صندلی آرایشگاهی

صندلی های آرایشگاه زنانه و مردانه دارای تنوع محصولی و مدلی می باشد که شامل صندلی برقی، صندلی جک پدالی، صندلی سرشور، صندلی کوتاهی، صندلی اصلاح کودک و تابوره که هر کدام با کاربردهایی که دارند در قسمت های مختلف آرایشگاه استفاده می شوند.

صندلی برقی آرایشگاهی مردانه صنعت نواز با ریموت SN-3211

صندلی آرایشگاهی مردانه

صندلی آرایشگاه جز اصلی دیزاین و طراحی در سالن است. صندلی‌های آرایشگاه مردانه دارای تنوع محصولی و مدلی هستند که شامل صندلی جکدار آرایشگاه مردانه، صندلی سرشور، صندلی جکدار پدالی، صندلی برقی پرشین و صندلی آرایشگاه مردانه جکی که هر کدام با کاربردهایی که دارند در قسمت های مختلف آرایشگاه استفاده می شوند. یکی از تجهیزات آرایشگاهی که امروزه در سالن های زیبایی مردانه مورد استفاده قرار می گیرد، صندلی آرایشگاهی کودک است.

صندلی برقی آرایشگاهی زنانه صنعت نواز با ریموت SN-3210

صندلی آرایشگاهی زنانه

صندلی های آرایشگاه زنانه دارای تنوع محصولی و مدلی هستند که شامل صندلی برقی پرشین، صندلی جکدار ارایشگاه زنانه، صندلی سرشور آرایشگاه زنانه، صندلی کوتاهی، صندلی آرایشگری که هر کدام با کاربردهایی که دارند در قسمت های مختلف آرایشگاه استفاده می شوند. در این میان انتخاب صندلی مناسب برای جلوگیری از مشکلات دیسک کمر، گردن و ناراحتی های دیگر بسیار حائز اهمیت است که با انتخاب صندلی مناسب و قابل تنظیم و راحت می توان از این امر جلوگیری کرد. صندلی میکاپ ، جز اصلی ترین اجزا یک سالن آرایشی است.

صندلی آرایشگاهی کودک صنعت نواز SN-6643

صندلی آرایشگاهی کودک

برای تاسیس یک آرایشگاه باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. این عوامل می توانند شامل رنگ، اندازه و مدل صندلی شوند. توجه داشته باشید که در این بین دالاهو دکور تمام سعی خود را به کار گرفته تا بهترین‌ها را با بهترین قیمت به شما ارائه دهد و قبل از خرید به شما مشاوره دهد تا بتوانید بهترین را برای آرایشگاه خود انتخاب نمایید. یکی دیگر از صندلی های پرطرفدار در میان آرایشگرها، صندلی کودک است که برای اصلاح موی سر کودکان جذاب بوده، بسیار مناسب و کاربردی است.
صندلی ماشین کودک آرایشگاه، محصولی پیشنهادی از دالاهو دکور است که انتخاب آن برای آرایشگران انتخابی بسیار هوشمندانه می باشد. این محصول دارای رقص نور برای ایجاد فضایی شاد تر و محل اتصال USB است که شما به وسیله آن می توانید هر آهنگی که می خواهید برای کودک پخش کنید تا بیش‌تر و بیش‌تر به آرایشگاه شما جذب شود.

صندلی انتظار آرایشگاهی

صندلی انتظار آرایشگاهی

صندلی انتظار نیلپر محصولی مورد نیاز برای آرایشگاه شما است. این محصول فوق العاده باعث می شود که توجه ها به آرایشگاه شما جلب شود و مشتریان نگران انتظار و یا شلوغی آرایشگاه نباشند. این محصول را هم چنین می توان به عنوان صندلی انتظار مطب مورد استفاده قرار داد. اگر انتخاب صندلی انتظار آرایشگاهی به صورت دقیق انجام شود، می تواند سال ها در آرایشگاه یا مطب شما باقی بماند و هم چنان کیفیت خود را حفظ کند. بهترین صندلی انتظار فلزی را می توانید با توجه به مکان و تعداد مورد نیاز خود با مشاوره از گروه صنعتی تک نشین انتخاب نمایید و اطمینان حاصل کنید که هیچ گاه پشیمان نخواهید شد.

صندلی تابوره صنعت نواز SN-3255

صندلی تابوره آرایشگاه

انتخاب صندلی تابوره مناسب می‌تواند آرامش خاصی را به آرایشگران هدیه کند و مانع از ایجاد دردهای کمر و گردن بشوند. از ویژگی های مثبت استفاده از صندلی های تابوره می توان به سرعت بخشیدن در کارها در مواقعی که آرایشگاه شلوغ است، اشاره کرد. بهترین تجهیزات سالن زیبایی خود را می توانید با مشاوره و کمک از ما انتخاب نمایید. مطمئن باشید که افراد مجموعه دالاهو دکور می‌توانند بهترین صندلی تابوره آرایشگاه را به شما ارائه دهند.

صندلی میکاپ جک پدالی صنعت نواز SN-6822

صندلی میکاپ

زمانی که شما قصد تاسیس یک آرایشگاه جدید را دارید، مسلما به وسایل مورد نیاز در آرایشگاه خود فکر کرده‌اید و در پی خرید آن‌ها هستید. صندلی میکاپ محصولی است که می تواند تسلط میکاپ کار و راحتی مشتری را تضمین نماید. صندلی میکاپ آرایشگاه برای آرتیست‌ها و آرایشگرانی که می‌خواهند در زمینه تتو ابرو، میکاپ، اکستنشن مژه و ابرو کار کنند، انتخابی بسیار مناسب است. صندلی میکاپ را می توان به حالت نشسته یا خوابیده مورد استفاده قرار داد. این محصول فوق العاده با داشتن پشتی، حس راحتی را به مشتری شما هدیه می دهد و در نتیجه مشتری می تواند با خیالی راحت بر روی آن بشنیند. صندلی میکاپ جک دار با داشتن جک، قابلیت تنظیم ارتفاع را فراهم کرده است که آن را می توان با توجه به قد آرتیست و راحتی و تسلط او تنظیم نمود.

صندلی کوتاهی جک پدالی صنعت نواز SN-6896

صندلی کوپ

آرایشگاه باید وسایلی با کیفیت و کاربردی داشته باشد. زمانی که شما به یک آرایشگاه می روید، آرایشگران برای کوتاهی مو شما را بر روی یک صندلی می‌نشانند. این صندلی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و بسیار راحت باشد تا مشتری احساس خستگی نکند. صندلی کوپ یا همان صندلی کوتاهی مو، یکی از بهترین و کاربردی ترین وسایل در آرایشگاه ها می باشد. جایگاه این محصول در میان آرایشگران حتی از صندلی اصلاح هم پر رنگ تر شده است. از این صندلی، می توان به عنوان یک صندلی میکاپ هم استفاده کرد. صندلی کوپ محصولی است که رفاه و راحتی و تسلط را برای آرایشگران در هنگام انجام فعالیت‌هایی مانند کوتاهی مو، شینیون، رنگ کردن مو و براشینگ فراهم می‌نماید. از طرفی دیگر، مشتری با نشستن بر روی آن احساس راحتی می کند و گردن درد نمی‌گیرد.

سرشور ایستاده صنعت نواز SN-3817

صندلی سرشور

آرایشگاه، اولین انتخاب هر زن در زندگی است. بانوانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند، آرایشگاه‌ها را از بهترین مکان‌ها برای عوض کردن روحیه خود می‌دانند. شادی و نشاط را می توان در تغییر ظاهری به دست آورد. به همین دلیل بانوان دوست دارند هر چند وقت یک بار به آرایشگاه بروند و موهای خود را رنگ کنند یا به سر و صورت خود دستی بکشند. برای شستن موها در آرایشگاه‌ها قبل از کوتاهی و یا پس از رنگ کردن، صندلی سرشور نیاز است. صندلی سرشور محصولی است که مشتری به راحتی سر خود را بر روی آن قرار می دهد و آرایشگر بدون خیس شدن صورت و … موهای او را شستشو می‌دهد. آرایشگران می توانند برای تسلط بیشتر هنگام انجام این کار، از صندلی تابوره نیز استفاده کنند. توجه داشته باشید که این روزها وجود صندلی سرشور در هر آرایشگاهی از الزامات به شمار می‌رود.

صندلی آرایشگاهی پدیکور

صندلی پدیکور

بانوان به ناخن های خود اهمیت بسیاری می دهند. ناخن یکی از بهترین و زیباترین نقاط در بدن خانم‌ها است و اگر به زیبایی آن‌ها رسیدگی شود، توجه بسیاری را جلب می کند و نگاهی متفاوت درباره شخصیت فرد به وجود می‌آید. ناخن‌های پا نیز بسیار مهم هستند. با پیشرفت تکنولوژی و علم مشخص شد که یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن درد مفاصل و … ماساژ پا است. این سیستم را در آرایشگاه‌ها به نام پدیکور یا کوکتل تراپی راه‌اندازی شد که در مدتی بسیار کوتاه توجه بسیاری را به خود جلب کرد. پدیکور یا کوکتل تراپی سبب ایجاد آرامش بسیاری در بانوان می‌شود و وجود آن در هر آرایشگاهی نیاز است. برای پدیکور یا کوکتل تراپی یک صندلی مخصوص در آرایشگاه قرار داده می شود که مشتری با نشستن بر روی آن احساس راحتی بیش‌تری کند. صندلي پدیکور از دسته صندلی‌هایی است که همیشه در آرایشگاه‌ها جز صندلی‌های پر استفاده صندلی آرایشگاهی زنانه به شمار می‌آید.

مطالب مرتبط