صندلی آرایشگاهی, مبلمان و صندلی

صندلی پدیکور

پدیکور کلاسیک با مبل صنعت نواز SN-6890

مقدمه

بانوان به ناخن‌های خود اهمیت بسیاری می‌دهند. ناخن یکی از بهترین و زیباترین نقاط در بدن خانم‌ها است و اگر به زیبایی آن ها رسیدگی شود، توجه بسیاری را جلب می کند و نگاهی متفاوت درباره شخصیت فرد به وجود می‌آید. ناخن های پا نیز بسیار مهم هستند. با پیشرفت تکنولوژی و علم مشخص شد که یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن درد مفاصل و … ماساژ پا است. این سیستم را در آرایشگاه‌ها به نام پدیکور یا کوکتل تراپی راه‌اندازی شد که در مدتی بسیار کوتاه توجه بسیاری را به خود جلب کرد. پدیکور یا کوکتل تراپی سبب ایجاد آرامش بسیاری در بانوان می‌شود و وجود آن در هر آرایشگاهی نیاز است. برای پدیکور یا کوکتل تراپی یک صندلی مخصوص در آرایشگاه قرار داده می‌شود که مشتری با نشستن بر روی آن احساس راحتی بیش‌تری کند. صندلي پدیکور از دسته صندلی‌هایی است که همیشه در آرایشگاه‌ها جز صندلی‌های پر استفاده صندلی آرایشگاهی زنانه به شمار می‌آید.

انواع صندلی پدیکور

صندلی پدیکور پا انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع آن قیمتش مشخص می‌شود. صندلی پدیکور ناخن یک محصول فوق‌العاده در هر آرایشگاهی است و یکی از بهترین انواع آن صندلی ماساژور است که در هنگام انجام خدمات پدیکور، بدن را ماساژ می دهد و تاثیر را چندین برابر می کند. صندلی جکوزی پدیکور نیز به نوع خود خاصیت درمانی دارد و برای کسانی که پا درد دارند بسیار مناسب است. ساخت صندلی پدیکور یکی از بهترین اتفاق‌ها در زمینه آرایشگری تا به امروز بوده است. امروزه در سالن‌های آرایشی، در کنار هر صندلی میکاپ، یک صندلي پدیکور نیز لازم است.

فروش صندلی پدیکور

صندلی پدیکوریست را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت از دالاهو دکور بخواهید. با مشاوره از کارشناسان ما، می‌توانید با توجه به مقدار فضای خود در آرایشگاه بهترین را انتخاب نمایید. صندلی پدیکور ماساژ مهم ترین وسیله در آرایشگاه شما است. شما می توانید صندلی پدیکور کلاسیک را در اندازه و انواع مختلف از سایت تهیه نمایید.

معرفی انواع مختلف صندلی‌های آرایشگاهی پدیکور

صندلی پدیکور جک دستی صنعت نواز SN-6892

صندلی پدیکور جک دستی صنعت نواز SN-6892

صندلی پدیکور جک پدالی صنعت نواز SN-6894

صندلی پدیکور جک پدالی صنعت نواز SN-6894

پدیکور کلاسیک با مبل صنعت نواز SN-6890

پدیکور کلاسیک با مبل صنعت نواز SN-6890
دریافت مشاوره رایگان
جهت دریافت کاتالوگ و یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
شماره تماس ۲۴ ساعته ۰۹۱۲۱۸۵۶۴۴۳
ما با شما تماس بگیریم

مطالب مرتبط