درباره خدمات و محصولات ما

گروه طراحی و مهندسی دالاهو دکور در سال ۱۳۴۶ با عنوان تزئینات ساختمان دالاهو تاسیس گردید و با هدف اجرای دکوراسیون داخلی منازل آغاز به کار نمود.
این مجموعه در ابتدا نمایندگی فروش انواع محصولات ایرانی تزئینی داخل منازل از قبیل کارخانجات تولید فرش، موکت (پارس، ظریف مصور، مریم، سپاهان آرتا، پالاز و … ) ، کاغذدیواری (پلاستر، دکورا مانیس، پلاسکا و …) ، پرده‌های دکوراتیو ، میل‌های پرده و … را داشته و بعدها در زمینه تولید پرده‌های لوردراپه با برند دالاهو به فعالیت خود ادامه داد.
با ورود اجناس دکوراتیو خارجی با احترام به تولید داخل مجموعه محصولات خارجی را با سیاست احترام به سلیقه مشتری به سبد کالای خود اضافه و اقدام به واردات و فروش برخی از این محصولات و نیز همکاری با شرکتهای بازرگانی نمود.
پس از گذشت سال‌ها و احساس نیاز ادارات و دفاتر به چیدمان و تجهیز لوکس، این مجموعه به ارائه خدمات دکور دفاتر و ادارات پرداخته و پروژه‌های دکور سپاه پاسداران، نیروی زمینی ارتش، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مصلح، شرکت مخابرات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان صنایع هواپیمایی، فرودگاه مهرآباد، پشتیبانی و نوسازی هلیکوپترهای ایران، بیمارستان بقیه الله، بیمارستان بعثت، سازمان بنادر و کشتیرانی و … را اجرا نمود.
با توجه به نیاز چیدمان اداری و اجرای سالن‌های آمفی تئاتر به صنعت مصنوعات چوبی و ام دی اف این مجموعه در سالهای اخیر به همکاری با مجموعه های تولیدی انواع میز، پارتیشن و کمد و … و همچنین فروش صندلی‌های تولید داخل و نیز واردات صندلی و مبلمان خارجی را در برنامه کاری خود قرار داده است .
امید است با بهره گیری از حداکثر توان و تجربه، پس ازگذشت نیم قرن از احداث این مجموعه در راستای هدف اصلی مدیریت که همانا جلب رضایت مشتری میباشد گام برداشته و هر روز به این مهم نزدیک‌تر شویم.